CV van Prof. dr. M.D. Waldinger
In 1993 heeft prof.dr. Waldinger in het Ziekenhuis Leyenburg de Polikliniek Neuroseksuologie opgericht met als doel seksuele functiestoornissen vanuit een specifiek neurobiologische invalshoek te onderzoeken en te behandelen.
Prof.dr. Waldinger heeft onderzoek gedaan naar de farmacologische behandeling van vroegtijdige zaadlozing (ejaculatio praecox) en de seksuele bijwerkingen van antidepressiva.
In 1997 is hij gepromoveerd op het proefschrift When Seconds Count; Selective Serotonin Reuptake Inhibitors and Ejaculation aan de Universiteit Utrecht.
Sedert 1997 is hij aan de Faculteit Farmacie van deze Universiteit projectleider van de nieuwe onderzoeksgroep Seksuele Farmacologie.
Prof.dr. Waldinger is bestuurslid van de Nederlands-Vlaamse Vereniging voor Impotentie Onderzoek (NVIO) en lid van de Society of Neuroscience.
In 1999 is bij De Arbeiderspers zijn boek Klaar is Kees; een nieuwe visie op vroegtijdige zaadlozing verschenen.
Categorieën:
- Ziektebeelden